Şehirler arası nakliyat kurumsal kimliğe sahip firmalar tarafından yapılması gereken bir hizmet türüdür. Çünkü şehirlerarası nakliyat uzun yolculuğa uygun modern nakliye araçları, profesyonel sürücü ve uzman nakliye ekibi tarafından yapılması gereken kapsamlı bir çalışmayı gerektirir. Firmamız, nakliye sektöründe edindiği engin tecrübeler ışığında güvenli ve hızlı taşımacılık prensiplerine bağlı olarak hizmet üretmektedir. Türkiye’nin dört bir yanına yüksek kalite standartlarında hizmet götüren firmamız şehirlerarası nakliyatın yanı sıra,

-Evden eve nakliyat
-Şehir içi nakliyat
-Ofis taşımacılığı
-Ambar hizmetleri gibi hizmet türlerinde de kusursuz hizmet anlayışıyla görev yapmaktadır.

Modern çağın gereklerine uygun olarak son derece şık ve üst model nakliye araçlarına sahip olan firmamız, profesyonel personel yapısıyla da sektörün en önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. İlk kurulduğu yıllardan beri müşteri memnuniyetini en önemli ilke olarak benimseyen firmamız, her geçen gün hizmet kalitesini yükselterek hizmete devam etmektedir.

şehirler arası nakliyat

Şehirlerarası Nakliyatta Nelere Dikkat Edilmelidir?

Şehirlerarası nakliyat diğer şehir içi nakliyat hizmetine göre, daha farklı bir çalışma yöntemi ve malzeme kullanımı gerektirir. Türkiye’nin en uzak bölgelerine yapılması muhtemel nakliyelerde nakliyesi yapılan eşyaların güven içerisinde taşınması en önemli beklenti olarak görülmektedir. Bu sebeple nakliyede kullanılan araçlar, ambalaj malzemeleri ve personelin profesyonelliği büyük öneme haizidir. Nakliye öncesi yapılacak ola ekspertiz çalışmalarıyla tüm nakliye aşamasını planlayan uzman eksperlerimiz, nakliyeye konu olan eşyaların en güvenli şekilde yeni adreslere teslimini garanti altına almaktadır.

Şehirlerarası nakliyat öncesi yapılan nakliye sözleşmeleri büyük bir şeffaflık içerisinde hazırlanmakta, müşterilerin tüm beklentileri sözleşmede açık bir şekilde belirtilmektedir. Ayrıca firmamız tarafından yapılan sigorta anlaşması, müşterilerimizin eşyalarını güvence altına alarak olası hasarlarda mağdur olmamalarını sağlamaktadır. Taşıma yapılacak evin konumu, taşıma yöntemleri göz önüne alınarak hazırlanan nakliye planlaması, uzun yılların tecrübesine sahip personelimiz tarafından büyük bir titizlikle uygulanmaktadır.

sehirler-arasi-nakliyat-firmalari

Şehirlerarası Nakliyat Firmasında Aranacak Özellikler Neler Olmalıdır?

Şehirlerarası nakliyat uzmanlık ve yüksek kalite standardı gerektiren işlemlerin organize bir şekilde yapılmasını gerektiren bir hizmet türüdür. Hızlı ve güvenli taşımacılığın yanı sıra birçok farklı beklentinin yerine getirilmesi gereken şehirlerarası nakliyatta,

-En dayanıklı ambalaj malzemeleri kullanımı
-Uzman sürücü ve taşıma personeli
-Uzun yola uygun modern nakliye araçları
-Eşyaların yol koşullarından etkilenmemesi adına istif edilerek sabitleme yapılması -büyük önem taşımaktadır.
Tüm bu gereksinimlerin yerine getirilmesi durumunda nakliyatın en kısa süre içerisinde ve güvenli bir şekilde yapılması mümkün olacaktır. Şehirlerarası nakliyatta meydana gelen sorunlardan biri de, kurumsal firmalar dışında yapılan nakliye hizmetlerinde ek masraf talep edilmesidir. Firmamız nakliye öncesi yapılan sözleşme koşullarına uygun olarak ücretlendirme yaparak müşterilerin mağduriyet yaşama ihtimalini en başından ortadan kaldırmaktadır. Herhangi bir ek hizmet talebi olmadıkça söz konusu nakliye bedellerinde en ufak bir değişiklik yapılması söz konusu değildir.

Şehirlerarası nakliyat firması tercihi yapılırken birçok hususun göz önünde bulundurulması gereklidir. İlk yapılması gereken şey, firmanın kurumsal bir yapıya sahip olup olmadığının araştırılmasıdır. Ayrıca firmanın geçmişi, yapmış olduğu hizmetlerin kalitesi, personel yapısı, araç filosunun durumu ve nakliye ücretleri müşteriler tarafından araştırılması gereken hususlar arasında yer almalıdır. Aksi takdirde sağlıklı bir nakliye hizmeti alınamayacağı gibi, maddi bakımdan da mağduriyet yaşanması kuvvetle muhtemel olacaktır.

Firmamız, gerek İstanbul içi gerekse Türkiye’nin en ücra köşelerine yapılan nakliye uygulamalarında kalite standartlarından ödün vermeden hizmet üretmektedir. Siz de firmamıza iletişim kanallarımızdan 7/24 bize ulaşabilir, cazip fiyat avantajlarından yararlanarak nakliye hizmeti talep edebilirsiniz.