Sancaktepe ofis taşımacılığı firmamız başta İstanbul Sancaktepe olmak üzere tüm ilçelerde ofis taşıma hizmetine başlamıştır. Hemen hizmet almak için bizi arayın 0216 611 70 60

Evden eve taşıma firmamız ofisinizi yeni yerine taşımadan önce ofiste bulunan tüm eşyalarınızı ve değerli evraklarınızı hazırladığımız sigorta poliçesi ile sigorta altına alıyoruz. Ofiste bulunan tüm eşyalar tam değerinde sigorta yapıyor müşterimizin her hangi mağduriyet yaşamasının önüne geçiyoruz.

Sancaktepe ofis TaşımacılığıBöylece meydana gelebilecek en küçük bir zarar ve ziyan durumunda Sancaktepe ofis taşımacılığı firmamız zararınızı kuruşu kuruşuna karşılar. Taşma işinde kullandığımız nakliye araçlarımız da sigortalı olup meydana gelebilecek bir kaza durumu olduğunda da yine eşyalarınız tam değerinde size ödenir.

Bu tür olaylar çok nadir görülen ekstra durumlardır. Evden eve taşıma firmamız eşyalarınızı en mükemmel şekilde paketleyip muhafaza ederek taşımayı gerçekleştirdiğinde eşyalarınıza bir zarar ve ziyan gelmeden güvenli bir şekilde taşınacağını bilmelisiniz.

Sancaktepe ofis taşımacılığı firmamız her ihtimale karşı sigorta sistemi uygulasa da kusursuz bir Ofis Taşıma hizmeti gerçekleştirmektedir. Sizlerde bizimle çalışarak kalite ve zamandan tasaruf edebilirsiniz.

Sancaktepe Ofis Taşımacılığı İçin İletişim

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Bir Cevap Yazın