Ofis taşımacılığı nitelik açısından diğer nakliye yöntemlerine göre farklılıklar göstermektedir. Ofis içerisinde kullanılan ileri teknoloji ürünü cihazlar ve ekipmanları, ofis taşımacılığının daha üst seviyede özen gösterilerek yapılması gerektiğini ortaya koymaktadır.

Bu hassasiyet de, bu tür hizmetlerin ancak profesyonel hizmet anlayışına sahip kurumsal firmalar tarafından verilebileceğini açıkça göstermektedir.

Firmamız kurulduğu günden bu güne, sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine dâhil etmiş, teknolojik gelişmelere ayak uydurmuş ve sektöre yön vermiş firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

.

istanbul ofis taşımacılığı

Müşteri memnuniyetini en önemli misyon olarak belirleyen firmamız, müşteri beklentilerine uygun hizmet anlayışıyla yüksek kalite standartlarında hizmet sunumu yapmaktadır. Hizmet kalitesini yükseltmek adına sürekli modernizasyona yönelen firmamız,

-Profesyonel personel yapısı
-Modern nakliye araç filosu
-En kaliteli ambalaj malzemesi kullanımı
-Uygun fiyat politikası
-Güvenilir nakliyat özellikleriyle müşterilere ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

ofis taşımacılığı ambalajlama

Ofis Taşımacılığında Ambalajlama Önemlidir.

Ofis taşımacılığı her biri binlerce liralık hassas elektronik cihazların, şık ve modern büro mobilyalarının bir noktadan bir noktaya en küçük bir zarar görmeden taşınmasını gerektirir. Gerek taşıma yöntemleri, gerekse eşyaların ambalajlanması büyük önem taşır. Firmamız buna yönelik beklentilerin en üst düzeyde karşılanması adına profesyonel yöntemler ve kaliteli ambalaj malzemesi kullanımına önem vermektedir. Ofislerdeki tüm eşyalar cinslerine göre farklı ambalaj malzemeleriyle korumaya alınarak nakliyeye hazır hale getirilmektedir.
Ofis malzemeleri genellikle şık görünümlü mobilyalar ve oldukça pahalı elektronik cihazlardan oluşmaktadır. Bu sebeple müşterilerimiz nakliye firması tercihlerini yaparken kurumsal yapıya sahip firmalar arasından tercih yapmalıdır. Kurumsallığa büyük önem vererek tüm gereksinimleri bünyesine katan firmamız, nakliye öncesi yapılan sigorta anlaşmaları sayesinde, müşteri mağduriyetini ortadan kaldırmaktadır. İki nokta arasında yapılan taşıma süresince tüm ofis eşyaları firmamızın güvencesi altına alınmakta, olası hasar durumunda zarar tazmin edilerek mağduriyet ortadan kaldırılmaktadır.

Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Ofis taşımacılığı konusunda yılların deneyimine sahip uzman personelimiz, taşıma işlemlerini önceden hazırlanmış taşıma planları dâhilinde kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ofislerin yüksek binalarda olması ev asansörle taşıma imkânı bulunmaması halinde merdivenli platformlarla taşıma yapılmakta, bu sayede eşyaların hızlı ve güvenli bir şekilde taşıma sağlanmaktadır. Taşıma süreci,

-Demonte edilmesi gereken eşyaların sökülerek paketlenmesi,
-Beyaz eşyaların bağlantılarının sökülerek ambalajlanması,
-Ofis cihazlarının ekstra koruyucu ambalaj malzemeleriyle korunması
-Evrak, klasör, dosya ve belgelerin kolilemesi
-Kolay kırılabilir nitelikteki cam eşyaların plastik köşebentlerle korumaya alınması
-İtinalı taşıma
-Nakliye araçlarına hassas istifleme ve sabitleme şeklindedir.
-Nakliyede kullanılan araçlarımız son derece modern olup, kapalı kasa ve eşyaların sabitlenmesine olanak sağlayacak şekilde donanımlara sahiptir.

Ofis Taşımacılığında Nakliye Süresi Önemlidir.

Ofis taşımacılığı zaman konusunda en küçük bir hatayı kabul etmeyen bir hizmet türüdür. Ticari faaliyetlerine aralıksız devam etmek zorunda olan ofislerin anlaşma yapılan gün ve saatte taşınması zorunludur. Aksi takdirde ofis çalışmasının kesintiye uğraması, iş takibinin aksaması ve ofisler tarafından müşterilere verilen hizmetlerin aksaması muhtemeldir. Bu sebeple taşımanın günü ve saatine riayet edilmesi büyük önem taşımaktadır.

Firmamız diğer tüm hizmetlerinde olduğu gibi, ofis taşımacılığında da söz verilen gün ve saatte hizmete hazır bulunmaktadır. Ofis taşımacılığı dışında,

-Evden eve nakliyat
-Şehirlerarası nakliyat
-İstanbul şehir içi nakliyat konularında da uzman personel ve modern nakliye araçlarıyla hizmete hazır olan firmamız, uygun fiyat ve güvenilir nakliye garantisi sunmaktadır.

Sizde yer ve mekan farkı gözetmeksizin firmamızın hizmetlerinden yararlanabilir, bizi 7/24 arayarak, ihtiyaç duyduğunuz hizmet türü ile ilgili ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz.