Moloz Yıkım Hattı

Yapılardan oluşan döküntü ve kırıntılara moloz ismi verilir. Daha geniş bir tanımla ele almak gerekirse, binaların onarım, yıkım ve tamir işlemleri yapılırken, oluşan kırıntıların hepsi molozdur.  Çevrenin kalabalık ve kirli görünmesine neden olur. Devamlı gündeme gelen bir konudur. Bir çok kez bu konuyla ilgili yaptırım getirilmiş olsa dahi, bir türlü moloz yığınlarının önüne geçilememiştir. 

Bu konuyla alakalı olarak, her ilgili bölgenin belediyesi yetkilidir. Özellikle ormanlık alan, yollar ve çöplerin için moloz dökülmesi yasaktır ve cezası bulunur. Molozlar için, belediyenin sınırları içinde yer alan alanları temizleyen bir moloz yıkım hattı kurulmuştur. Moloz yıkım hattı, belirli bir ücret karşılığında hizmet verir ve yığınları temizler. Her şehirde bu hizmet sağlanmaz. Genellikle büyük şehirler de vardır. Son yıllarda bu işi profesyonel olarak yapan birçok firma kurulmuştur. Buralardan da ihtiyaç duyulduğu zaman hizmet alınabilir. Firmamızdan bu konuyla ilgili destek alabilirsiniz.

İşi yapan ekibin deneyimli olması önemlidir. Ayrıca bazen iş makinalarına da ihtiyaç duyulabilir. Donanımlı firmalardan hizmet almak gerekir. İş makinasının girmesinin zor olduğu alanlara, ekip şeklinde girilir ve her türlü yıkım işi, profesyonelce yapılır. Duvar, pencere, tuğla ve beton gibi yapılar kırılır ve yıkılır. Moloz yıkım hattı, bir alanın genişletme çalışmaları için destek olur ve gerekli yıkım işlerini gerçekleştirir. İnsanların gücüne ihtiyaç duyulan tüm işlemler de firmamız hizmet verir.

Moloz Yıkım Hattı Hizmetinden Nasıl Yararlanılır?

Moloz yıkım hattı moloz ve yığınların temizlenmesi için, her türlü hizmet alınabilir. Bunun için ilgili firma ile iletişime geçmek yeterlidir. Ev, ofis, iş yeri, mağaza, dükkan, fabrika ve villa gibi alanlar için her türlü yıkım ve kırım hizmetini kolaylıkla alabilirsiniz. İşlem çuvallı ya da çuvalsız olarak yapılabilir.

Moloz Yıkım Hattı Fiyatları Nelerdir?

Moloz yıkım hattı fiyatları değişiklik gösterir. Yıkım ve kırım yapılacak alan, hangi bölgede işlem yapılacağı ve kaç personel çalışacağı gibi faktörler, fiyatları etkileyen unsurlardır.  Net bir fiyat verilmesi için, yıkım yapılacak alanla ilgili detaylı bilgilerin verilmesi gerekir. Firmamız da fiyatlar genellikle ekonomiktir. Müşteri memnuniyeti önceliklidir. Siz de isterseniz, iletişime geçerek, bilgi alabilirsiniz.

moloz hattı
Diğer Çalışma bölgelerimiz