Kiralık kamyonet konusunda müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan firmamız, geniş araç filosu ve uygun fiyat aralıkları ile kiralık kamyonet hizmetleri sunar. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz her alanda kiralık kamyonet modelleri işlerinizi aksatmadan yürütebilir ve eşyalarınızı ya da yüklerinizi kolaylıkla yeni adresine ulaştırabilirsiniz. Firmamız bünyesinde pek çok farklı araç modeli bulunur ve her biri kendi içerisinde farklı özelliklere sahiptir. Sizlerin beklentilerini karşılamak adına geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız, bu sayede istediğiniz özelliklere araçları kiralamanıza olanak sağlar.

Nakliye hizmetleri başta olmak üzere diğer yüklerinizi taşımak için kullanabileceğiniz kiralık kamyonet modellerimiz, aynı zamanda pek çok farklı alanda rahatlıkla kullanılabilir. Evden eve nakliyattan parça eşya taşımacılığına, şehir içi nakliyattan şehirler arası nakliyata kadar pek çok çeşitli faaliyette kiralık kamyonet modellerimizi kullanmanız mümkündür. Buna göre firmamız bünyesinde yer alan kiralık kamyon ve kamyonetleri;

 • Evden eve nakliyat
 • Ofis taşıma
 • Ağır yük taşıma
 • Konteyner taşıma
 • Parsiyel taşımacılık
 • Şehir içi nakliye
 • Şehirler arası nakliyat
 • Parça eşya taşıma
 • İş yeri taşıma

gibi farklı alanlarda herhangi bir sorun yaşamadan kullanmanız mümkündür. Firmamızda bulunan tüm araçların servis bakımları, kaskoları ve sigortaları yapılmaktadır. Bunun yanında her aracımız ruhsatlı ve kullanıma hazırdır. Sizler de kaliteli ve profesyonel bir kiralık kamyonet hizmeti arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

kiralık kamyonet

Kiralık Kamyonet Çeşitleri

Kiralık kamyonet hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman hızlı ve profesyonel çözümler sunan firmamız, aynı zamanda birbirinden farklı araç modelleri ile sizleri ağırlar. Ayrıca bu sayede ihtiyaca uygun çözümler üretir ve faaliyet gösterdiğiniz alanda gereksinim duyduğunuz araçları kiralamanızı sağlar. Firmamız bünyesinde yer alan kiralık kamyon ve kamyonet çeşitleri ise aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

 • Açık ya da kapalı kasa kiralık kamyonet
 • Asansörlü kiralık kamyon ya da kamyonet
 • Hafif ticari araçlar
 • Farklı tonaj kapasitesine sahip kiralık kamyon ve kamyonetler

Sizler de ihtiyaç duyduğunuz kiralık kamyonet ya da kamyon modellerine firmamız ile ulaşabilir ve eşyalarınızı bu şekilde daha hızlı ve kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Hatta yüksek tonaj kapasitesine sahip kiralık kamyonet modellerimiz ile en ağır eşya ya da yüklerinizi dahi herhangi bir sorun yaşamadan taşıyabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde bulunan araçları tonaj kapasitesine göre sınıflandırmak da mümkündür. Tonaj kapasitesine bağlı olarak firmamızda yer alan kamyon ve kamyonetler 3 farklı grupta incelebilir. Buna göre;

 • Küçük kamyonet modelleri 0 – 1.5 ton taşıma kapasitesine
 • Orta büyüklükte kamyonet modelleri 1.5 – 2.5 ton taşıma kapasitesine
 • Büyük kamyonet modelleri ise 2.5 – 3.5 ton taşıma kapasitesine

sahiptir. Bu nedenle sizler de çok ağır yükleriniz için farklı tonaj kapasitesine sahip olan kiralık kamyonet ya da kamyon modellerimizden birini seçebilirsiniz. Ayrıca kamyonet modellerimiz ev, ofis ve parça eşyaları taşıyabilecek genişlikte ve yeterli kapasitededir.

kapalı kasa kiralık kamyonet

Açık ya da Kapalı Kasa Kiralık Kamyonet

Kiralık kamyonet hizmetlerinde aynı zamanda açık ve kapalı kasa kamyonetler ile hizmet veren firmamız sayesinde sizler de eşyalarınızı ya da yüklerinizi hiçbir engel tanımadan taşıyabilirsiniz. Çünkü kapalı kasa kiralık kamyonetler, kışın en zorlu koşullarında dahi sorunsuz bir şekilde eşya ya da yük taşınmasına imkan tanır. Konforlu ve bunun yanında özel kasa branda tasarımları ile hava şartlarının sizlere engel olmasına izin vermeden eşyalarınızı dilediğiniz her yere ulaştırabilirsiniz. Ayrıca bu araçlar ile ister şehir içi isterseniz de şehirler arası yük taşımacılığı dahi yapmanız mümkündür.

Asansörlü Kiralık Kamyonet Hizmetleri

Firmamız bünyesinde pek çok farklı kiralık kamyonet modelleri yer alır. Bunlar açık ve kapalı kasa kamyonetlerden asansörlü kamyonetlere kadar çeşitli kolaylıklar sunan kamyonet modelleri olarak karşımıza çıkar. Asansörlü kamyonet modelleri, özellikle nakliye gibi yük ve eşya taşıma çalışmalarında çok büyük avantajlar sağlar. Kamyonetlerde bulunan asansörler, eşyaların ya da yüklerin daha kolay ve hızlı bir şekilde taşınmasına olanak sağlar. Bu sayede eşyalar fazla zorlanmadan taşınır ve bunun yanında zamandan büyük ölçüde tasarruf edilmiş olur.

Diğer yandan asansörlü kiralık kamyonetler, evden eve nakliyatın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Pek çok nakliyat firması asansörlü araçları ile bu alanda hizmet verir. Çünkü eşyaların daha güvenli ve hızlı bir şekilde en yüksek katlı binalara dahi kolayca çıkarılması mümkündür. Sizler de nakliye sektöründe faaliyet gösteriyorsanız ve asansörlü kiralık kamyonetlere ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilir ve uygun fiyat aralıkları ile sunduğumuz çözümlerden yararlanabilirsiniz.

Kiralık Kamyonet Fiyatları

Kiralık kamyonet fiyatları genel olarak sahip oldukları özelliklere ve aynı zamanda sağladığı avantajlara göre farklı fiyat aralıkları ile karşımıza çıkar. Kamyonet kiralamak istediğinizde öncelikle ihtiyaçlarınıza cevap verecek olan kamyonetin ne gibi özelliklere sahip olması gerektiğini belirlemeniz en doğrusu olur. Bunun ardından kiralık kamyonet ücretleri konusunda yaklaşık bir fiyat bilgisine ulaşmanız mümkün olur. Bunların yanı sıra kiralık kamyonet fiyatlarının çeşitli nedenlere bağlı olarak değişiklik göstermesinde etkili olan faktörler ise şu şekildedir;

 • Kamyonetin taşıma kapasitesi
 • Açık ya da kapalı kasa olması
 • Kiralama süresi
 • Eşya ya da yüklerin taşınacağı mesafe
 • Aracın asansörlü olup olmadığı

Kiralık kamyonet modelleri konusunda sizlere en uygun fiyat aralıkları ile yardımcı olan firmamız, aynı zamanda bütçenize uygun çözümler sunar. Sizler de faaliyet gösterdiğiniz alanlarda ihtiyaç duyduğunuz kiralık kamyonet modelleri için hemen bizimle iletişime geçebilir ve sunduğumuz avantajlı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Nakliye Kamyoneti Kiralama

Evinizi ya da iş yerinizi taşımak için nakliyat firması ile anlaşmak yerine sadece kiralayacağınız bir kamyonet ile eşyalarınızı taşıyabileceğinizi düşünüyorsanız, doğru adrestesiniz demektir. Firmamız, siz müşterileri için evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda kiralık kamyonet hizmeti sunar. Ayrıca isterseniz asansörlü kiralık kamyonetlerimizle de sizlere yardımcı olabilir ve eşyalarınızı daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşımanızı sağlayabilirsiniz. Kiralık kamyonet modelleri için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve son model kiralık kamyonet modellerimiz ile sizlere yardımcı olalım.

Kiralık Kamyonet Fiyatları
Diğer Çalışma bölgelerimiz