İstanbul şehir içi nakliyat hizmetleri firmamızın tarafından verilen nakliye hizmetleri arasında yer almaktadır.

İş yeri değişikliği, okul durumu ve çevre değişikliği gibi sebeplerle yapılan adres değişiklikleri, nakliye gibi karmaşık bir sürecin de yaşanmasına sebep teşkil etmektedir.

.Şehir içi nakliyat her ne kadar kısa mesafeler arasında yapılıyor olsa da, nakliye öncesi hazırlık aşaması bir hayli yorucu ve stresli bir dönem olarak bilinmektedir. Şehir içi nakliyatta önemli bir başka unsur da, eşyaların çizilmeden, kırılmadan yeni adreslere taşınabilmesidir.

istanbul şehir içi nakliyat

Bu sebeple şehir içi nakliye hizmetlerinin uzman firmalar tarafından yapılması önem kazanmaktadır. Firmamız nakliye sektöründe edindiği bilgi ve tecrübeler ışığında şehir içi nakliyatta kusursuz hizmetin tek adresidir.

istanbul şehir içi nakliyat fiyatları

İstanbul Şehir İçi Nakliyat Hizmet Kalitemiz

Hizmet bölgemiz genel olarak İstanbul da olsa çevre illerinde de şehir içi nakliyat hizmeti vermekteyiz. İstanbul Şehir İçi Nakliyat bizim işimiz. İstanbul’ un yükünü biz sırtlanıyoruz. Geçmişten bu güne kadar tecrübelerine tecrübe katarak ilerleyen bir firmayız. Olduğumuz yerde sayıklamadan yaptığımız hataları anlayarak ve bir daha yapmayarak bu günlere profesyonel bir nakliyat şirketi olarak geldik.

Elemanlarımız normal sıradan insanlar değildir. Nakliyat sektörüne yıllarını vermiş kadrolu elemanlardır. Hepsi bu konuda yılların tecrübesini kazanmış ve yaptıkları her işte tecrübelerini konuştururlar. Sürekli gelişen ve büyüyen bir firmayız. Gelişe teknolojiye ayak uydurup ekipmanlarımızı ve araçlarımızı sürekli geliştiriyoruz. Geniş araç filomuzdaki çoğu araç kapalı kasadır. Bu da yükünüzü taşırken olumsuz hava şartlarından korumaktadır.

-Uzman personel yapısı
-Modern nakliye araçları
-Kaliteli ambalaj malzemeleri
-Güvenilir nakliyat
-Uygun fiyat avantajı firmamızın özellikleri arasında yer almaktadır.

Firmamız tarafından her bir aşaması titizlikle planlanan nakliye hizmetleri, gününde ve saatinde yapılarak müşteri memnuniyetine yönelik beklentileri karşılamaktadır. İstanbul merkez başta olmak üzere tüm ilçelere nakliye hizmeti götüren firmamız, uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışını vazgeçilmez ilke olarak benimsemiş bulunmaktadır. Birkaç farklı aşamadan oluşan nakliye süreci, uzman personelimiz tarafından büyük bir titizlikle tamamlanmaktadır.

Şehir İçi Nakliyat Tecrübe Gerektirir

İstanbul şehir içi nakliyat diğer şehirlerden oldukça farklı şartlarda yapılmaktadır. Yoğun trafik, dar sokaklar, yüksek binalar, taşıma yapılacak binaların konumu vb. gibi unsurlar, İstanbul şehir içi nakliyatın kurumsal firmalar tarafından yapılmasını gerekli kılmaktadır. Uzun yılların tecrübesine sahip uzan ekibimiz ilk iş olarak taşıma yapılacak evde kısa bir analiz yaparak, nakliye planlaması yapmakta ve nakliye işlemleri bu planlama üzerinden yürütülmektedir.

-Sökülerek taşınması gereken eşyaların demonte edilmesi
-Eşyaların cinslerine göre kaliteli ambalaj malzemelerine sarılması
-Cam, ayna, sehpa camları gibi kırılacak eşyalara köşebentler konulması
-Elektronik eşyaların balonlu naylonlarla paketlenmesi
-Beyaz eşyaların strafor vb. dayanıklı malzemelerle ambalajlanması
-Eşyaların zarar görmemesi adına titizlikle yapılan taşıma
-Nakliye araçlarına düzenli istif
-Eşyaların kamyona sabitlenmesi nakliye hizmetlerimizin planlaması dâhilinde yapılmaktadır.

İstanbul şehir içi nakliyat hizmetlerimizde izlediğimiz yöntemler ve prensiplerimiz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya yöneliktir. Hizmetlerimizde en önemli düsturumuz, zamanında ve güvenilir nakliye hizmetinin sağlanmasıdır. İstanbul’un tüm ilçeleri arasında yapmış olduğumuz şehir içi eşya nakliyeleri dışında,

-Şehirlerarası nakliyat hizmetleri
-Ambar hizmetleri
-Ofis nakliyesi hizmetleri de firmamız tarafından uygun fiyat garantisi ile yapılmaktadır.

İstanbul Şehir İçi Nakliyatta Güven Önemlidir.

İstanbul şehir içi nakliyat konusunda kurumsal yapısıyla profesyonel hizmetler üreten firmamız, uzun yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle kusursuz hizmet sunumu yapmaktadır. Müşterilerimizin güvenini kazanmak adına her geçen gün hizmet kalitesini yükselten firmamız, İstanbul merkezi ve ilçelerinde en fazla talep gören kuruluşlar arasında yer almaktadır. Eşya nakliyatında müşteri adına önemsenmesi gereken bir başka husus da, nakliye konusu olan eşyanın iki nokta arasında güvenli bir şekilde taşınmasıdır. Buna yönelik olarak tüm gereksinimleri bünyesinde barındıran firmamız, her türlü hava koşullarına uygun modern nakliye araçları ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

İstanbul şehir içi nakliyat hizmetlerinde kusursuz hizmeti prensip olarak belirleyen firmamız, nakliyeye konu olan mal ve eşyaların gününde ve saatinde taşınmasına büyük özen göstermektedir. Her biri en kaliteli ambalaj malzemesiyle koruma alınan eşyalar, büyük bir itina ile yeni adreslere taşınmaktadır. Siz de eşyalarınızın güven içerisinde nakledilmesini önemsiyorsanız, firmamızın iletişim adresleri ve telefonlarından bize ulaşabilir, tüm beklentilerinizi karşılayacak olan hizmetleri en uygun fiyat garantisiyle alabilirsiniz.