Necip Fasıl Mah, Dudullu Yolu, Amade Sk. No:2, Ümraniye/İstanbul

Hakkımızda

  • Ambar ve depo hizmeti,
  • Sigortalı nakliye,
  • Eşya de montajı ve kurulumu,
  • Paketleme ve ambalajlama, tüm bu hizmetleri en yüksek kalitede firmamızdan alabilirsiniz.

İstanbul’un en köklü nakliye firmalarından biri olan efe nakliyat firmamız, 1998 yılında kurulmuştur. 1998 yılından bu yana kaliteden ve güvenden ödün vermeden siz değerli ev sahiplerine hizmet vermekteyiz. İster şehirlerarası isterseniz de şehir içi taşımacılıkta bizden kaliteli ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Firmamızdan sadece taşıma hizmeti değil danışmanlık ve ücretsiz ekspertiz hizmetlerini de alabilirsiniz. Böylece nakliye öncesi tüm detayları bilerek hareket etmiş olursunuz. Bünyemizde hizmet veren tüm personellerimiz sizler için özel eğitimlere ve rutin olarak seminerlere katılmaktadır. Böylece üstün personel hizmetleri ile de adımızı sadece İstanbul’da değil tüm Türkiye genelinde duyurmayı başarmış olduk.

İstanbul Nakliyat Firması

Firmamız kurumsallık alanında da kendini ispat etmiş bir firmadır. Efe nakliyat olarak tüm işlerimizde kurumsal bir kimlik ile ev sahiplerine hizmet vermektedir. Küçük, büyük demeden tüm eşyalarınızı aynı titizlikle taşıyor ve sizlere daha iyi bir hizmet vermek için yıllardır çaba sarf ediyoruz. Bu bağlamda her dönemin en üstün teknolojisinden de yararlanarak, eşyalarınıza her hangi bir zarar vermeden özenle taşıyıp muhafaza ediyoruz. Profesyonellik ve tecrübemizden ödün vermeden yıllar öncesindeki ilk heyecanımızla ev sahiplerine en üstün desteği sağlıyoruz.

Firma olarak ilk dikkat ettiğimiz konuların başında aile mahremiyeti gelir. Bu konuda tüm personelimize özel eğitimler verilir. Kendi tekniklerimizle hiçbir firmayı taklit etmeden karakteristik bir çalışma anlayışı ile eşyalarınızı taşımaktayız. Yine teknolojinin en yeni imkanlarını da bünyemizde barındırmaktayız. Eşyalarınız güvenle insan gücünden daha çok teknoloji gücü ile taşınır. Sektörde adımızı daha ileri seviyelere taşımak için memnuniyet garantisi de sunuyoruz.

Nakliye alanında her şeyden önce başarılarımızın devamlılığını sağlamak ve yeni başarılara imza atmak bizim vizyonlarımız arasındadır. Doğaya ve insana zarar vermeyen hizmet anlayışımız ve katıldığımız sosyal sorumluluk projeleri ile adımızı duyurmak için canla başla çalışmaktayız. Yaptığımız çalışmalar nakliye sektöründe öncü bir profil çizerken, sektörde yeni soluk oluşturmaya da yardımcı olmuştur. Prensiplerimiz her zaman müşteri memnuniyetine dayalı olduğu için kurulduğumuz günden beri en sevilen firma olma özelliğini de kazanmıştır.

Bu güne kadar yapmış olduğumuz hizmetlerimizle tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış olmanın gururu ve mutluluğu içindeyiz. Gerek ev nakliyesi gerekse iş yeri nakliyesinde siz değerli eşya sahipleri için kameralı taşıma sistemleri ile hizmet sağlamaktayız. Özelikle şehirlerarası nakliye de taşınan eşyalarınızın araçlarını an an kameralardan izleyebilirsiniz. Bunun yanında eşya de montajı ve paketleme ile de sizlere hizmet sağlıyoruz. Eşyalarınız marangozlarımız ile de monte edilerek her hangi bir zarara uğramasını da önlemiş oluyoruz.

Tüm bu hizmetlerimizin yanında asansör ve sigortalı taşıma hizmetlerimiz ile en yeni teknolojilerden faydalanmaktayız. Özellikle ağır eşyalar için kullanılan asansör sistemlerimiz en yeni ekipmanlarla donatıldığı için eviniz ne kadar yüksek katta olursa olsun hiçbir deformeye maruz kalmadan araç içine konumlandırılmaktadır.

Geniş araç filosu ile hizmet vermekte olan efe nakliyat firmamızdan eşya taşıması için araç seçimi yapabilir, eşyanızın yoğunluğuna göre araç tercih edebilirsiniz. Hizmet verdiğimiz tüm araçlarımızda takip sistemleri mevcuttur bu nedenle araçları uzakta da izleyebilirsiniz. Tüm araçlarımızda güvenlik sistemleri en üst düzeyde kullanılmıştır. Bu nedenle ne taşıma sırasında ne de araç içinde eşyalarınız yıpranmadan kolayca taşınır.