Evden eve nakliyat taşımacılık sektöründe en fazla dikkat ve hassasiyet isteyen hizmet çeşididir.Profesyonel bir kadro, modern araçlar, bilgi ve deneyim isteyen evden eve nakliyat hizmetleri, firmamız tarafından tüm beklentileri en üst düzeyde karşılar nitelikte yapılmaktadır.

Gerek İstanbul içi gerekse şehirlerarası nakliyatta uzun yılların deneyimine sahip olan firmamız, uygun fiyat seçenekleriyle de öne çıkmaktadır.

.

evden eve nakliyat

Uzman personelimiz tarafından tüm aşamaları profesyonelce tasarlanan evden eve nakliyat işlemleri, en kısa süreler içerisinde ve en küçük bir hataya yer verilmeksizin yapılmaktadır. Nakliye öncesinde yaptığımız eksper çalışmasıyla nakliyenin planları yapılmakta, taşıma işlemleri hazırlanan plan doğrultusunda eksiksiz bir şekilde sonlandırılmaktadır. Evden eve nakliyatta en önemli unsur, nakliyesi yapılan eşyaların hasarsız bir şekilde yeni adreslere taşınmasıdır. Bu sebeple nakliye yöntemleri ve kullanılan ambalaj malzemeleri büyük bir öneme sahiptir.

Evden Eve Nakliyede Ambalajın Önemi Büyüktür.

Evden eve nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi, nakliyatın başarılı bir şekilde gerçekleştiğinin göstergesidir. Firmamız büyük bütçeler ayırarak aldığınız tüm ev eşyalarınızı üstün koruma özelliğine sahip ambalaj malzemeleriyle koruma altına alır.

– Karton kutular
– Sağlam brandalar
– Cam eşya köşebentleri
– Balonlu naylonlar
– Streç vb. gibi üstün kalite özelliklerine sahip ambalaj malzemeleri, evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız tarafından kullanılmaktadır.

Kusursuz hizmet anlayışını benimsemiş bir yapıya sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ilke olarak benimsemiştir. Bu sebeple evden eve nakliyatın her aşaması titiz bir şekilde yerine getirilmektedir. Eşyaların her biri firmamız tarafından güvence altına alınmış olmakla birlikte, yaşanabilecek muhtemel yol kazaları vb. gibi sorunlarda müşteri mağduriyetini gidermek adına nakliye sigortası yapılmaktadır. Böylece taşınmanın başlaması ile bitişi arasındaki sürede tüm ev eşyaları firmamızın güvencesi altında bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliye Firması Nasıl Olmalıdır?

Evden eve nakliyat talebinde bulunan müşterilerin nakliyat firmasından bazı beklentileri vardır. Müşteri beklentilerinin en üst düzeyde karşılanması adına nakliye firmalarından,
-Uygun fiyat Zamanında nakliye
-Modern nakliye araçları
-Uzman personel
-Kurumsal görünüm
-Güvenilir nakliyat gibi birçok beklenti mevcuttur.

Uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesini yanı sıra, uygun fiyat politikasıyla da sektör lideri kuruluşlar arasında yer alan firmamız, kurumsallığa yönelik tüm beklentileri de karşılar niteliktedir. Nakliye firmalarından bir diğer beklenti de, nakliyenin zamanında yapılmasıdır. Firmamız bu konudaki endişeleri gidermek adına nakliye sözleşmeleri düzenlemekte, sözleşme hükümlerinde yer alan tarihte nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Evden eve nakliyat müşterilerinin bir diğer beklentisi ise, modern nakliye araçlarıdır. Firmamız eşya nakliyesine uygun olarak tasarlanmış iç dizayna sahip ve tüm yol koşullarına uygun modern nakliye araçlarına sahiptir. Eşya yüklemeleri sırasında düzenli istif yapmaya müsait aparatlar kullanılarak eşyalar sabitlenmekte ve en küçük bir hasar oluşumuna meydan verilmeden nakliyat gerçekleşmektedir.

Kurumsallık Müşteriye Güven Verir

Evden eve nakliyat kurumsal firmalar aracılığı ile yapıldığında en küçük bir sorun yaşanmadan nakliyat gerçekleşir. Sektörde bilgi ve tecrübesi olmayan ve merdiven altı diye tabir edilen firmalar tarafından yapılan nakliyelerde ise, birçok sorun oluştuğu bilinmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu güne, sektördeki tüm gelişmeleri yakından izleyerek tüm yenilikçi uygulamaların öncüleri arasında yer almıştır. Teknolojik imkânları, modern araç filosu ve uzman personeliyle evden eve nakliyatta kusursuz hizmetler sunan firmamız, 7/24 hizmet anlayışıyla görev yapmaktadır. Siz de firmamızın iletişim adreslerinden bize ulaşabilir, ev nakliyenizi uygun fiyat, cazip ödeme avantajlarıyla yaptırabilirsiniz.

İstanbul içinde hizmet verdiğimiz illeri görmek ve bilgi almak isterseniz

İstanbul Şehir İçi Nakliyat Sayfamızı İnceleyebilir, Nakliye Fiyatı öğrenmek için; 216 611 70 60 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

evden eve nakliyat fiyatları