Çakmak Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde zaman ve ürün güvenliği noktasında sorunlar yaşanmaktadır. Pek çok firma bu iki kavram nedeniyle müşterilerini mağdur etmektedir. Ancak Biz Çakmak Evden Eve Nakliyat farklı bir perspektif  çiziyoruz.

Ayrıca taşıma işlemlerinde kullanılan yanlış uygulama metotları da farklı sorunları beraberinde getirmektedir. Firmamız ise, bahsi geçen sorunlara kesin çözümler geliştirmektedir.

Firma talep edilen adreslere hızlı bir şekilde ulaşmakta ve projenin söz verilen tarihlerde tamamlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca ofis, ev, canlı hayvan ve banka taşımacılığı sektörlerinde de hizmetler verilmektedir.

Firmamız Türkiye’nin 81 iline sevkiyat düzenlemektedir. Bölgeler arasında yapılan parça yük taşımacılığı sayesinde de küçük çaplı eşyalar istenilen adreslere ulaştırılmaktadır. Firmamız, müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir.

Çakmak Nakliyat 

Çakmak Nakliyat firması olarak  bünyemiz de sayısız araç modeli bulunmaktadır. Bu araçlar sayesinde taşıma güvenliği maksimum bir ölçü de sağlanmaktadır.

Firmamızın alanında uzman personelleri, talep edilen adreslere önceden giderek ürün analizi gerçekleştirmektedir. Çıkan sonuçlara göre de kullanılması planlanan ambalajlar ve araçlar belirlenmektedir.

Müşterilerimizin gerek ev taşınma sürecinde gerekse iş yeri taşınma sürecinde korktukları ya da endişe ettikleri ilk durumların başında eşyaların güvenli ve hasarsız bir şekilde taşınması gelmektedir. Birçok müşterimiz başka nakliyat firmalarından aldıkları nakliyat hizmeti doğrultusunda birçok eşyalarının hasar gördüğünü bizlere bildirmiştir. Bizler ise müşterilerimizin ve eşyalarının güvenliği, huzuru ve memnuniyeti adında bu beklentilerine karşılık taşınma sürecinde müşterilerimize eşya sigortalama hizmetini de ek bir ücret almadan sunmaktayız. En az müşterilerimiz kadar bizler için de değerli ve önemli olan eşyalar, birer birer sigorta kapsamına alınarak taşınmaktadır. Bu sigorta kapsamı uygulaması ile müşterilerimize aksi bir durum ya da hasar meydana geldiğinde zararın firmamız tarafından en kısa sürede tazmin edileceğinin garantisini müşterilerimize vermekteyiz.

Çakmak Nakliyat hizmetlerinde tercih edilen tır ve kamyonların tamamı ekonomik yakıt sistemi özelliğine sahiptir. Bu nedenle de projelerin maliyeti büyük oranda düşürülmektedir.

Ayrıca dar ve girilmesi güç olan binalar için de asansörlü araç modelleri tercih edilmekte ve eşyaların merdiven boşluklarına gerek kalmadan pratik bir şekilde katlara çıkarılması sağlanmaktadır. Firmamız,  tüm olumsuz hava şartlarına karşı da gerekli olan önlemleri almaktadır.

Çakmak Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çakmak Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Firmamız haftada en az 4 kez İstanbul ile Yozgat arasında da taşımacılık faaliyeti göstermektedir. Özellikle de fiyat noktasında da müşterilerimize  her türlü desteği sağlamaktayız.

Çakmak Evden Eve  nakliyat olarak her konuda hassas davrandığımız gibi, ücretin belirlenmesinde aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Zira koca bir evin eşyasının paketlenmesi, araca taşınması ve düzenle yerleştirilmesi, gideceğiniz evde tekrar taşınıp, kurulması görüldüğü ve bilindiği üzere zaten oldukça stresli işlemlerdir. Fakat burada hesaba kattığımız husus, emeğimizden çok, aracın yakıtıdır. Zira iki ev arasındaki mesafe hesap edilerek, eşyaya uygun aracın seçilmesi de üzerine eklediğinde zaten belirlenen fiyatın aslında çok da makul olduğunu fark edeceksiniz. Zira güvenli ve hızlı taşıma imkânı sunarak, bunun karşılığında yüksek fiyatlar belirlemekten kaçınıyoruz.

Firmamız, taşımacılık hizmetlerine ek olarak montaj, paketleme ve depolama gibi işlemler için de herhangi bir ücret talep etmemektedir. Firmamızdan, depolama ücretleri bakımından da rakiplerini geri de bırakmaktadır.

Sizde her türlü nakliyat desteğini firmamızdan alabilir ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adreslere götürülmesini sağlayabilirsiniz. Anlık araç ihtiyaçlarınız için de firmaya başvurabilirsiniz. Efe evden eve Nakliye Hizmeti Kapsamına Giren Ümraniye Bölgesi Nakliye Çalışmaları İçin Ümraniye Evden Eve Nakliyat Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Çakmak Evden Eve Nakliyat İşleri

Çakmak  Evden Eve Nakliyat İşlem Sırası

Çakmak Evden Eve Nakliyat talebinizle beraber ekiplerimiz, eşyaları kaliteli ambalajlarla paketlemekte ve bu eşyaların çevresel etkenlere karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır.  Özellikle de kırılması muhtemel olan ürünler için kutulama desteği verilmektedir.

Evden Eve Nakliyat alanında uzun yılların tecrübesine sahip olan ekibimiz,  yükleme işlemlerini de belli bir sıraya göre gerçekleştirmektedir. Yeni yaşam alanlarına getirilen paketler, montaj için uzman ellere devredilmektedir. Masa, koltuk takımı ve dolaplar, profesyonel bir şekilde tekrar kurulmaktadır.

Ekibimiz , parça yük taşımacılığı hizmetlerinde de aynı özeni göstermektedir. Tüm eşyalar sevkiyattan önce paketlenmekte ve etiketleme işlemlerine tabi tutulmaktadır. Bu sayede de ürünlerin birbirine karışma riski ortadan kaldırılmaktadır.

Yorum Yapabilirsiniz