akdeniz bölgesi şehirler arası nakliyat

Evinizin ya da iş yerinizin adres değişikliğini yapmanız durumunda eşyanın nakli ihtiyacı ile karşılaşırsınız. Yaşanacak olan eşya nakli ise son derece zorlu bir sürecinde yaşanmasına sebep olmaktadır. İrili ufaklı tüm eşyanın toplanması, mobilya sökümlerinin yanı sıra tüm eşyanın hasar almaması için detaylı paketlenmesi de önem taşımaktadır. Bunun ile beraber eşya naklinde ideal bir araç temini ve deneyimli eleman da gerekir.

Tüm bunlar ile uğraşmanız zaman kaybına sebep olurken aynı zamanda bedensel ve de ruhsal olarak sıkıntı yaşamanıza neden olur. Günümüzde ise sunulmakta olan ev nakliye hizmeti ile artık bu zorluklar ile baş etmenize gerek kalmıyor. Akdeniz bölgesi şehirlerarası nakliyat firması olarak sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanarak eşyanızın kısa sürede ve güven ile taşınmasını sağlarken aradığınız konfora da sahip olabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Akdeniz bölgesi şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde konusunda uzmanlığı olan ve de deneyim sahibi bir firma desteğini edinmek için bizimle çalışabilirsiniz. Uzman kadromuzun yanı sıra kaliteli araç gereç ve malzeme kullanımlarına yer vererek eşyanızın herhangi bir hasar almadan yeni adresine sevk edilmesine destek oluyoruz. Tüm bu avantajları elde ederken aynı zamanda uygun fiyat seçeneğinden de faydalanmanın avantajını elde edebilirsiniz.

Ev ya da iş yerinizin adres değişikliğinde eşyanızın taşınması için firmamıza başvurunuzu yapmanız yeterlidir. Gerçekleştireceğiniz evden eve nakliyat hizmeti başvuru talebi akabinde yetkili personel kısa süre de eşyanın yer aldığı adrese intikal ederek ücretsiz eksper hizmetini sunar. Ücretsiz olarak sunulan eksper hizmeti sonrasında eşya taşıma bedeli belirlenir. Bu bedele onay vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi düzenlenir.

Evden Eve Nakliyat Hizmet Sözleşmesi İçerikleri

Hizmet sözleşmesinde eşya taşımacılık hizmet detayları ve fiyatların yanı sıra tarafların da hakları korunması açısından belli maddeler de yer alır. Hizmet sözleşmesinde bulunan sevk işlem tarihi itibari ile ise nakliyat sigortası da başlatılır. Böylelikle eşyanızın taşınması sırasında büyük bir özen ve titizlik göstermemize karşın doğabilecek olan tüm kazalara karşı eşya bedeliniz de koruma altına alınmış olur. Kaliteli, güvenli ve garantili evden eve nakliyat hizmetini almak için hemen müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmet Bedeli

Akdeniz bölgesi şehirlerarası nakliyat hizmetlerini sizlere sunan firmamız kaliteli ve garantili hizmeti edinmenize destek verirken uygun fiyat ile yeni adresinize kolaylıkla taşınmanızı sağlamaktadır. Ücretsiz olarak firmamız tarafından sunulan eksper hizmetinde birçok farklı detaya yer açılarak hizmet bedeli belirlenir.

Eşya yükü, asansörlü taşımacılık için binanın uygun olup olmaması, binanın genel özellikleri, yeni adres bilgileri ve mesafe detaylarının yanı sıra firmamızdan ekstra talep ettiğiniz hizmetler de eklenerek rapor oluşturulur. Hazırlanan rapora istinaden ise hizmet fiyat teklifi belirlenerek tarafınıza sunulur. Verilen fiyat teklifine onay vermeniz durumunda hizmetlerimizden yararlanmanız sağlanır.